opis działania

W ramach projektu planujemy m.in. koncerty artystów ukraińskich, spotkania z pisarzami, wieczory muzyczne i taneczne, pokazy filmowe, zajęcia wokalne, zajęcia taneczne warsztaty kulinarne, zajęcia dla rodzin z dziećmi oraz inne.
Wszystkie wydarzenia będą otwarte. Na początku każdego miesiąca informacja o cyklicznych wydarzeniach będzie dostępna w kalendarzu oraz na bieżąco będą dodawane aktualne nowe wydarzenia/spotkania. Informacja będzie się pojawiać na Facebook-fanpage CUKR-u oraz Fundacji Ukraina. Poniżej będziemy zamieszczać informację o cyklicznych wydarzeniach, odbywających się w CUKR-ze.
open_cafe_banner

Open Cafe: board games and conversations

Spróbuj angielski w akcji!
Przydź na nasze Open Cafe i zagraj w gry planszowe w
międzynarodowym towarzystwie co sobotę od 17:00 do 20:00. Więcej informacji i aktualności na wydarzeniu.Wstęp wolny.
Первая встреча Вроцлавского клуба знатоков Что_ Где_ Когда_ (1)

Gra "Co? Gdzie? Kiedy?"

Skontaktuj się z nami dla otrzymania informacji o kolejnym spotkaniu graczy.

Wydarzenia tematyczne

Skontaktuj się z nami i otrzymaj aktualną informacją o najbliższym wydarzeniu