Nadchodzące Wydarzenia

• To event minęło.

Europejski Dzień Języków w CUKRze

26 września @ 18:00 - 20:00

Wrocław – miasto spotkań, stolica wielu kultur. We Wrocławiu mieszkają liczni cudzoziemcy – native speakerzy, chętni do konwersowania w swoim ojczystym języku i podzielenia się ich kolorytem. Świetną okazją do tego będzie Europejski Dzień Języków, który odbędzie się 26 września w CUKRze. Świętujemy ten dzień edukacyjnie – odkrywając różnorodność rozmaitych języków w trakcie mini-zajęć językowych, przeprowadzonych przez native speakerów w miłej, wielokulturowej atmosferze.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu “Program integracyjny Ruska 46A”, współfinansowanego przez Gminę Wrocław.
_ _ _

З нагоди Європейського дня мов, що відбудеться 26 вересня, запрошуємо взяти участь у мовних міні-заняттях, що проведуть їхні носії в ЦУКРі з 18:00.
У Вас не буде кращої можливості з перших рук познайомитись із мовою та культурою інших країн.

Подія організована в рамках проекту “Program integracyjny Ruska 46A”, співфінансованого Вроцлавським Муніципалітетом.

_ _ _

In Wroclaw live many native speakers of languages you probably have not had a chance or time to learn more about. There is no better occasion to do so than on European Day of Languages which is declared on 26th September.
Let´s celebrate this day by discovering different languages with “mini-languages classes” led by native speakers in enjoyable way in multicultural environment.

Event is organised as a part of the project “Program integracyjny Ruska 46A”, which was co-finansed by Wroclaw Municipality.

Data:
Czas: