Nadchodzące Wydarzenia

• To event minęło.

Mikołajki dla dzieci w CUKRze

9 grudnia 2017 @ 15:00 - 18:00

9 grudnia, miłego sobotniego popołudnia, w CUKRze zapanuje prawdziwie radosna atmosfera, a zapach pierników przypomni o zbliżających się Świętach!

Wszystkie dzieciaki w wieku od 3 do 11 lat zapraszamy tego dnia w godzinach 15.00-18.00 na polsko-ukraińskie Mikołajki.
Przygotowaliśmy dla Was warsztaty zdobienia pierniczków oraz ekoozdób choinkowych i świątecznych. Śmiechu będzie co nie miara podczas wspólnych gier i zabaw przy dźwiękach świątecznych piosenek.
A na koniec naszego spotkania przygotujemy świąteczny łańcuch przyjaźni i przystroimy wspólnie choinkę w barwy polsko-ukraińskie, a także wykonamy pamiątkową sesję fotograficzną. Dodatkowo, każde dziecko wróci do domu z mikołajkowym upominkiem.
Zapraszamy do wspólnej zabawy w świątecznej atmosferze!

Uczestnik warsztatu ponosi tylko koszty materiałów w wys. 10 zł/os. Warsztaty odbędą się w 2 grupach wiekowych: 3-5 i 6-11 lat.

Liczba miejsc ograniczona.
Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc poprzez e-mail: biuro@fundacjaukraina.eu

Wydarzenie odbędzie się w partnerstwie z projektem „Program Integracyjny Ruska 46A”, współfinansowanego przez Gminę Wrocław oraz projektem ” Imitegration: młodzi imigranci, rynek pracy, społeczność”, sfinansowanego przez Erasmus+.
_ _ _

9 грудня, милого суботнього дня, в ЦУКРі запанує по-справжньому радісна атмосфера, а запах пряників нагадає про майбутні свята!
Саме цього дня ми запрошуємо всіх дітей у віці від 3 до 11 років в годинах від 15:00 до 18:00 на польсько-українське святкування Дня Святого Миколая.

Ми приготували для Вас майстер-класи з оздоблення пряників та виготовлення святкових та ялинкових екоприкрас . Не бракуватиме на святкуванні також веселого сміху під час спільних ігор та забав під акомпанемент казкових новорічних мелодій. А наприкінці спільно прикрасимо ялинку в польсько-українські барви. Також впродовж святкування буде нагода зробити фотографії на пам’ять, а кожна дитина отримає свій подарунок.

Учасник майстер-класу оплачує лише кошт матеріалів вартістю 10 зл./особу. Відбуватимуться заняття в двох вікових групах: від 3 до 5 та від 6 до 11 років.

Кількість місць обмежена. Просимо про попередню резервацію участі за допомогою нашої електронної скриньки: biuro@fundacjaukraina.eu

Подія відбудеться в партнерстві з проектом „Program integracyjny Ruska 46A”, що був співфінансований з Вроцлавського Муніципалітету та проектом ” Imitegration: młodzi imigranci, rynek pracy, społeczność „, профінансованого з Erasmus+.

Data:
9 grudnia 2017