Paralaksa tła

Cykl spotkań i szkoleń
“Lokalna międzynarodowość”
03/03/2016

Fundacja Ukraina realizuje projekt pod tytułem: „Pokaż swój język! Kursy języka polskiego dla obywateli Ukrainy zamieszkałych na Dolnym Śląsku”.

W ramach projektu każdy uczestnik będzie mógł skorzystać ze 128 godzin nauki języka polskiego oraz uzyska możliwość przystąpienia do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego przeprowadzonego przez Państwową Komisję Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego i zdobycia certyfikatu językowego.
Planowane rozpoczęcie czwartej edycji projektu przewidziane jest na przełom listopada/grudnia 2016 r.

Wziąć udział mogą wszystkie osoby legalnie przebywające w Polsce mieszkające we Wrocławiu i okolicach, które wezmą udział w całości kursu. Udział w projekcie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj swoje pytanie, wysyłając maila na podany adres: pokazswojjezyk@gmail.com Więcej szczegółów uzyskasz również podczas spotkań z Koordynatorem, które odbywają się w każdy wtorek (17:00-19:00) oraz sobotę (09:00-11:00).