Zapytania ofertowe

Aktualne oferty

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie o zatrudnieniu dotyczące przeprowadzenia szkoleń z obszaru wielokulturowości dla kadry dydaktycznej i zarządzającej placówek oświatowych na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 21 stycznia 2019 r.

ogłoszenie szkolenia dla szkół 2019.pdf

formularz_ofertowy_szkolenia.pdf

Oferty archiwalne

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące prowadzenia szkoleń dla różnych grup zawodowych  w projekcie „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 11 stycznia 2019r.

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie zamówieniu dotyczące zakupu i dostawy poczęstunku i cateringu na potrzeby projektu  „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 4 stycznia 2019 r.

Pliki do pobrania:

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie na stanowisko konsultanta w Infopunkcie w ramach projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 24 grudnia 2018r.

ogłoszenie_o_zatrudnieniu.pdf

formularz_ofertowy.docx

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące prowadzenia szkolenia dla różnych grup zawodowych  w projekcie „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 26 listopada 2018r.

ogloszenie_o_zatrudnieniu.pdf

formularz_ofertowy_szkolenia.docx

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie zamówieniu dotyczące wydruku 2000 szt. ulotek na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 9 listopada 2018 r.

ogloszenie_wydruk_ULOTEK.pdf

formularz-ofertowy-wydruk-ulotek.doc

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie o zatrudnieniu dotyczące przeprowadzenia szkoleń z obszaru wielokulturowości dla kadry dydaktycznej i zarządzającej placówek oświatowych na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 8 października 2018 r.

ogłoszenie-szkolenia-dla-szkół-1.pdf

formularz_ofertowy_szkolenia.pdf