Ogłoszenie o zatrudnienie na stanowisko Specjalisty ds.integracji międzykulturowej w projekcie FAMI

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie o zatrudnieniu na stanowisko Specjalisty ds. integracji międzykulturowej w projekcie „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 7 maja 2018r. o godzinie 15:00

Pliki do pobrania:

ogłoszenie_spec_integracji.pdf
formularz_ofertowy_spec_integracji.pdf

Ogłoszenie o zatrudnienie na stanowisko Specjalisty ds.komunikacji
w projekcie FAMI

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie o zatrudnieniu na stanowisko Specjalisty ds.komunikacji w projekcie „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 7 maja 2018r. o godzinie 15:00.

Pliki do pobrania:

ogłoszenie_spec_komunikacji.pdf
formularz_ofertowy_spec_komunikacji.pdf

Ogłoszenie o zatrudnienie na stanowisko Specjalisty ds.informacji
w projekcie FAMI

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie o zatrudnieniu na stanowisko Specjalisty ds. informacji w projekcie „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 7 maja 2018r. o godzinie 15:00.

Pliki do pobrania:

ogłoszenie_spec_informacji.pdf
formularz_ofertowy_spec_informacji.pdf