Projekt „HELP UA PACKAGE” ma na celu dostarczenie produktów żywnościowych ofiarom rosyjskiej agresji na terytorium Ukrainy.

HELP UA
PACKAGE

Dołącz do #HELPUA_challange w ramach projektu “HELP UA PACKAGE” i nakarm ukraińskie rodziny w potrzebie

NASZE
DZIAŁANIA

W ramach projektu Fundacja Ukraina zbiera paczki z żywnością, które później dostarczane są do miast Ukrainy gdzie aktywnie trwa walka z rosją i humanitarny kryzys odczuwa się najbardziej.

działania

NASI
PARTNERZY

Ukraińskim partnerem projektu jest „SpivDiya”, platforma wolontariuszy P2P, zainicjowana przez Sztab Koordynacyjny ds. Humanitarnych i Społecznych Kancelarii Prezydenta Ukrainy.

Wesprzyj projekt "HELP UA PACKAGE" i wpłać darowiznę na zakup paczki żywnościowej

Wspomóż naszą zbiórkę darowizną przez serwis PayU*:

Chcesz zostać partnerem?

Skontaktuj się z koordynatorem projektu

Wypełnij formularż:

Załącz plik
    - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r, o ochronie danych osobowych.
        (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)*
    - Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą
         z dnia 18 lipca 2002 r, o świadczeniu usług drogą elektroniczną.(Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

FAQ

Tak, istnieje możliwość zostawienia darowizny rzeczowej. Zebrane paczki można zostawić na punkcie recepcyjnym PKP miasta Wrocław (ul. Piłsudskiego 105) lub na naszym magazynie w Psarach (ul. Pogodna 2, rampa T1, 51-188 Psary) do 31 sierpnia, po tym dniu adres naszego magazynu się zmieni – będziemy informować na bieżąco.

Możecie  zapoznać się z naszymi raportami z poprzednich dostaw, które potwierdzają, że wszystkie wysłane przez nas transporty z pomocą humanitarną dotarły do ​​swoich odbiorców i punktów docelowych. Dla partnerów projektu jako gwarancję możemy dopisać punkt w umowie dotyczący tego, że zobowiązujemy się przekazać dary dla Ukrainy.

Jeżeli pisemnie zgłosicie do nas potrzebę o foto i video raporcie, to podeślemy taki raport na maila. Także jest możliwość wysłania protokołu potwierdzającego odbiór darów na życzenie.

Żywność zostaje zakupiona na terytorium Polski, dalej dostarczana jest na magazyn w Psarach za adresem ul. Pogodna 2, rampa T1. Na magazynie odbywa się proces pakowania i markowania paczek.

Gotowe paczki ładujemy do transportu i dostarczamy do Ukrainy pociągiem albo TIRem. Strona ukraińska przyjmuje dary, podpisuje protokół odbioru, przesyła raporty i dalej dostarcza pomoc humanitarną do końcowych odbiorców.

RAPORTY Z NASZEJ
    DZIAŁALNOŚCI

Kliknij żeby zobaczyć raport #SAVEUKRAINE za marzec

KWIECIEŃ-MAJ

Kliknij żeby zobaczyć raport #SAVEUKRAINE za kwiecień-maj

CZERWIEC

Kliknij żeby zobaczyć raport #SAVEUKRAINE za czerwiec

This site is registered on wpml.org as a development site.