Projekt „HELP UA PACKAGE” ma na celu dostarczenie produktów żywnościowych ofiarom rosyjskiej agresji na terytorium Ukrainy

HELP UA
PACKAGE

Dołącz do #HELPUA_challenge w ramach projektu “HELP UA PACKAGE” i nakarm ukraińskie rodziny w potrzebie

NASZE
DZIAŁANIA

W ramach projektu Fundacja Ukraina zbiera paczki z żywnością, które później dostarczane są do miast Ukrainy gdzie aktywnie trwa walka z rosją i humanitarny kryzys odczuwa się najbardziej.

działania

NASI
PARTNERZY

Ukraińskim partnerem projektu jest „SpivDiya”, platforma wolontariuszy P2P, zainicjowana przez Sztab Koordynacyjny ds. Humanitarnych i Społecznych Kancelarii Prezydenta Ukrainy.

Wesprzyj projekt "HELP UA PACKAGE" i wpłać darowiznę na zakup paczki żywnościowej

Wspomóż naszą zbiórkę darowizną przez serwis PayU*:

Chcesz zostać partnerem?

Skontaktuj się z koordynatorem projektu

Wypełnij formularż:

Załącz plik
    - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r, o ochronie danych osobowych.
        (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)*
    - Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r, o świadczeniu usług drogą elektroniczną.(Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

FAQ

Tak, istnieje możliwość zostawienia darowizny rzeczowej. Zebrane paczki można zostawić w punkcie informacyjnym dla uchodźców na Dworcu Głównym PKP ul. Piłsudskiego 105, 50-001 Wrocław lub dostarczyć do naszego magazynu ul. Tęczowa 84a, 53-603 Wrocław.

Możecie  zapoznać się z naszymi raportami z poprzednich dostaw, które potwierdzają, że wszystkie wysłane przez nas transporty z pomocą humanitarną dotarły do ​​swoich odbiorców i punktów docelowych. Dla partnerów projektu jako gwarancję możemy dopisać punkt w umowie dotyczący tego, że zobowiązujemy się przekazać dary dla Ukrainy.

Jeżeli pisemnie zgłosicie do nas potrzebę o foto i video raporcie, to podeślemy taki raport na maila. Także jest możliwość wysłania protokołu potwierdzającego odbiór darów na życzenie.

Żywność zostaje zakupiona na terytorium Polski, dalej dostarczana jest do naszego magazynu przy ul. Tęczowa 84a, 53-603 Wrocław. W magazynie odbywa się proces pakowania i markowania paczek.

Gotowe paczki ładujemy do transportu i dostarczamy do Ukrainy pociągiem albo TIRem. Strona ukraińska przyjmuje dary, podpisuje protokół odbioru, przesyła raporty i dalej dostarcza pomoc humanitarną do końcowych odbiorców.

RAPORTY Z NASZEJ
    DZIAŁALNOŚCI

Kliknij żeby zobaczyć raport #SAVEUKRAINE za marzec

KWIECIEŃ-MAJ

Kliknij żeby zobaczyć raport #SAVEUKRAINE za kwiecień-maj

CZERWIEC

Kliknij żeby zobaczyć raport #SAVEUKRAINE za czerwiec

LIPIEC – SIERPIEŃ

Kliknij żeby zobaczyć raport #SAVEUKRAINE za lipiec-sierpień

This site is registered on wpml.org as a development site.