SKOVORODA FEST 2021

 

Festiwal SkovorodaFest 2021 jest II odsłoną corocznych obchodów Dnia Niepodległości Ukrainy organizowanych we Wrocławiu przez Fundację Ukraina.

W 2021 roku Festiwal jest organizowany w ramach obchodów 30. rocznicy Niepodległości Ukrainy. 

“Z szacunkiem do tradycji, Festiwal ma na celu pokazanie współczesnej twarzy ukraińskiej i polskiej (a w przyszłości też innej zagranicznej) kultury. Prezentujemy muzykę, która rozbrzmiewa obecnie na scenach i w radiu, a także sztukę i rzemiosło stworzone, być może, rękoma naszych sąsiadów. „Skovoroda to postępowa muzyka oraz współczesna kultura, która łączy i inspiruje” – zapowiada organizatorka Festiwalu Yulia Markus.

Kto wystąpi

Szczegółowy harmonogram Festiwalu SkovorodaFest

 

Scena duża na placu przed Impartem:  

  • 18:00 – otwarcie strefy (warsztaty dla dzieci, targowisko hand-made)
  • 19:00 – Otwarcie koncertu
  • 19:05 – występ zespołu Gatunki zagrożone/Вимираючі види (PL-UA)
  • 20:00 – Słowo od partnerów – Życzenia z okazji 30 Rocznicy Niepodległości Ukrainy 
  • 20:30-22:00 – występ zespołu Dakh Daughters
  • Afterparty od 23:00 (Stacja Dizajn) koncert wrocławskiego zespołu PayYourSurgeon. 

Zobacz relację z I edycji

 

Wstęp jest wolny. Ważne informację:

– Jednocześnie na terenie festiwalu mogą przebywać do 800 osób, W TYM DO 250 OSÓB NIESZCZEPIONYCH.  Weryfikacja ilości osób przebywających na terenie Imprezy odbywać się będzie poprzez wydawanie opasek w jednym z dwóch kolorów, które będą wydawane przy wejściu na teren imprezy i odbierane przy wyjściu z niego oraz podlegać będą natychmiastowej dezynfekcji.
– Jeśli chcecie uchronić się przed deszczem i wnieść parasol na teren obiektu – zabierzcie ze sobą parasolki składane :sweat_drops:
Zgodnie z regulaminem imprezy masowej, obowiązuje zakaz wnoszenia narzędzi, które mogą zagrażać bezpieczeństwu innych uczestników imprezy. Dotyczy to również parasoli ze szpikulcem
– Każdy uczestnik zobowiązany jest do wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka zakrywająca usta i nos). Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń Obsługi, Ochrony i Organizatora.
– Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: Broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych.

Badź na bieżąco: Link do wydarzenia na Facebooku

 

 

Festiwal SKOVORODA FEST odbywa się m.in. w ramach projektu “Program integracyjny Ruska 46A”, który współfinansowany jest przez Gminę Wrocław.

Nowe logo Ruska


This site is registered on wpml.org as a development site.