Zapytania ofertowe

Aktualne oferty

Oferty archiwalne

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące  usługi mobilnego doradztwa prawno-administracyjnego w projekcie „reSTART”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 14.12.2020r. (decyduje data wpływu oferty).

 

formularz ofertowy-doradztwo_mobilne.doc

zapytanie_doradztwo_mobilne.pdf

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu i bezpłatnej dostawy książek do nauki języka polskiego na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 17 listopada 2020r. (decyduje data wpływu oferty).

Pliki do pobrania:

formularz_ofertowy_ksiazki_do_jpolskiego.doc

Zapytanie ofertowe.pdf

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 5/FAMI/2020 i 5/RE/2020 z dnia 03.09.2020 r. na pełnienie obowiązków asystentów kulturowych ukraińskojęzycznych (2-4 osoby) w ramach projektu pt. „reSTART”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa oraz w ramach projektu pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.
Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 14 września 2020 r.

Pliki do pobrania:

formularz_ofertowy_asystent.doc

formularz_ofertowy_asystent.pdf

ogloszenie_asystent_kulturowy.pdf

 

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu i bezpłatnej dostawy książek do nauki języka polskiego na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 18 sierpnia 2020r. (decyduje data wpływu oferty).

Pliki do pobrania:

zapytanie_ksiazki_do_jpolskiego.pdf

formularz_ofertowy_ksiazki_do_jpolskiego.doc

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu i bezpłatnej dostawy książek do nauki języka polskiego na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 24 kwietnia 2020r. (decyduje data wpływu oferty).

Pliki do pobrania:

zapytanie_ksiazki_do_jpolskiego.pdf

formularz_ofertowy_ksiazki_do_jpolskiego.doc

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu i bezpłatnej dostawy książek do nauki języka polskiego na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 21 lutego 2020r. (decyduje data wpływu oferty).

Pliki do pobrania:

zapytanie_ksiazki_do_jpolskiego.pdf

formularz_ofertowy_ksiazki_do_jpolskiego.doc

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące prowadzenia indywidualnych konsultacji psychologicznych  w projekcie „reSTART”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 09.02.2020r. (decyduje data wpływu oferty).

Pliki do pobrania:

ogloszenie_o_zatrudnieniu-psycholog.pdf

formularz ofertowy-psycholog.docx

 

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące  pełnienia obowiązków specjalisty ds. edukacji i rozwoju  w projekcie „reSTART”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 26.01.2020r. (decyduje data wpływu oferty).

Pliki do pobrania:

ogloszenie_o_zatrudnieniu-spec edukacji.pdf

formularz ofertowy-spec_edukacji.docx

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące pełnienia obowiązków specjalisty ds. promocji i PR w projekcie „reSTART.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 24.01.2020r. (decyduje data wpływu oferty).

Pliki do pobrania:

formularz ofertowy-spec PR.docx

ogloszenie_o_zatrudnieniu-spec_PR.pdf

 

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 1/FAMI/2020 z dnia 10.01.2020 r. na przygotowanie i emisję 20-odcinkowej audycji radiowej na potrzeby realizacji kampanii „Wiem, zyskuję, zatrudniam”  w ramach projektu pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Krajowego Funduszu Azylu Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

Pliki do pobrania:

Zapytania_ofertowe_audycje.pdf

Zapytanie_ofertowe_audycje_załączniki_edytowalne.docx

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na zapytanie ofertowe na realizację zamówienia usługi reklamy na nośnikach typu billboard i citylight nr 18/FAMI/2019 z 19.12.2019 r. polegającej na wydruku, naklejeniu (w tym montaż i demontaż) oraz ekspozycji łącznie 72 nośników na terenie Dolnego Śląska wraz z opłaceniem miejsca reklamowego na potrzeby realizacji kampanii „Wiem, zyskuję, zatrudniam” w ramach projektu pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Krajowego Funduszu Azylu Migracji i Integracji.

Pliki do pobrania:

Załączniki edytowalne.docx

Zapytanie billbordy.pdf

 

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na zapytanie ofertowe na dostawę poczęstunku dla uczestników projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 16 grudnia 2019 r.

Pliki do pobrania:

Załącznik Nr 1 – formularz ofertowy poczęstunek.docx

Załącznik nr 2 – specyfikacja poczęstunek.xlsx

Zapytanie poczęstunek 2020.pdf

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu dotyczące dostawy cateringu na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 15 listopada 2019 r.

Pliki do pobrania:

specyfikacja przedmiotu zamówienia.pdf

formularz ofertowy catering.docx

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu i bezpłatnej dostawy książek do nauki języka polskiego na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 15 listopada 2019r. (decyduje data wpływu oferty).

Pliki do pobrania:

formularz_ofertowy_ksiazki_do_jpolskiego.doc

zapytanie_ofertowe.pdf

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące prowadzenia szkoleń dla różnych grup zawodowych  w projekcie „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 15.10.2019r. (decyduje data wpływu oferty)

Pliki do pobrania:

zapytanie.pdf

formularz_ofertowy.pdf

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu i bezpłatnej dostawy książek do nauki języka polskiego na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 21 sierpnia 2019r. (decyduje data wpływu oferty).

Pliki do pobrania:

zapytanie_ofertowe.pdf

formularz_ofertowy_ksiazki_do_jpolskiego.doc

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie o zatrudnieniu dotyczące świadczenia usługi asystenta kulturowego (1 osoba) w ramach projektu  „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 21 czerwca 2019 r.

Pliki do pobrania:

ogłoszenie_asystent.pdf

formularz_ofertowy.pdf

formularz_ofertowy.docx

 Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie zamówieniu dotyczące  wydruku 1600 szt. ulotek w 4 językach na potrzeby projektu  „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 18 czerwca 2019 r.

Pliki do pobrania:

Zapytanie_ofertowe_wydruk_ulotek.pdf

zapytanie_wydruk_ulotek.docx

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu i bezpłatnej dostawy książek do nauki języka polskiego na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 5 czerwca 2019r.

Pliki do pobrania:

Zapytanie ofertowe.pdf

formularz_ofertowy_ksiazki_do_jpolskiego.docx

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. informacji w ramach projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 26 marca 2019r.

Pliki do pobrania:

Ogloszenie_spec_informacji.pdf

formularz_ofertowy_SI.docx

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. szkoleń i rozwoju w ramach projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 26 marca 2019r.

Pliki do pobrania:

Ogloszenie_spec_szkolen.pdf

formularz_ofertowy_SSR.docx

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie zamówieniu dotyczące organizacji wizyty studyjnej na potrzeby projektu  „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 12 marca 2019 r.

Pliki do pobrania:

zapytanie wizyta studyjna.pdf

zapytanie wizyta studyjna załączniki edytowalne.docx

 

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie na stanowisko konsultanta w Infopunkcie w ramach projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 28 lutego 2019r.

Pliki do pobrania:

ogłoszenie.pdf

formularz_ofertowy.docx

 

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu i bezpłatnej dostawy książek do nauki języka polskiego na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 6 lutego 2019r. (decyduje data wpływu oferty).

 

Pliki do pobrania:

zapytanie_ofertowe.pdf

formularz_ofertowy_książki polskiego.docx

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie o zatrudnieniu dotyczące przeprowadzenia szkoleń z obszaru wielokulturowości dla kadry dydaktycznej i zarządzającej placówek oświatowych na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 21 stycznia 2019 r.

Pliki do pobrania:

ogłoszenie szkolenia dla szkół 2019.pdf

formularz_ofertowy_szkolenia.pdf

formularz_ofertowy_szkolenia.docx

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące prowadzenia szkoleń dla różnych grup zawodowych  w projekcie „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 11 stycznia 2019r.

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie zamówieniu dotyczące zakupu i dostawy poczęstunku i cateringu na potrzeby projektu  „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 4 stycznia 2019 r.

Pliki do pobrania:

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie na stanowisko konsultanta w Infopunkcie w ramach projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 24 grudnia 2018r.

Pliki do pobrania:

ogłoszenie_o_zatrudnieniu.pdf

formularz_ofertowy.docx

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące prowadzenia szkolenia dla różnych grup zawodowych  w projekcie „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji I Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 26 listopada 2018r.

Pliki do pobrania:

ogloszenie_o_zatrudnieniu.pdf

formularz_ofertowy_szkolenia.docx

 

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie zamówieniu dotyczące wydruku 2000 szt. ulotek na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 9 listopada 2018 r.

Pliki do pobrania:

ogloszenie_wydruk_ULOTEK.pdf

formularz-ofertowy-wydruk-ulotek.doc

Zapraszamy do składania oferty w odpowiedzi na ogłoszenie o zatrudnieniu dotyczące przeprowadzenia szkoleń z obszaru wielokulturowości dla kadry dydaktycznej i zarządzającej placówek oświatowych na potrzeby projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Szczegóły znajdują się w dokumentach załączonych poniżej. Termin składania ofert upływa 8 października 2018 r.

Pliki do pobrania:

ogłoszenie-szkolenia-dla-szkół-1.pdf

formularz_ofertowy_szkolenia.pdf

formularz_ofertowy_szkolenia.docx

Fundacja Ukraina
ul. Ruska 46A/201
50-079 Wrocław

tel. +48 571 330 203
e-mail: biuro@fundacjaukraina.eu