Blog

Pokoloruj swój dzień! Harmonogram wydarzeń “Razem we Wrocławiu” na czerwiec.__

W czerwcu w ramach bezpłatnych wydarzeń dla migrantów z cyklu „Razem we Wrocławiu” zaprosimy was na twórcze spotkanie, przeznaczone dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku. Sprawdzajcie szczegóły w artykule i rejestrujcie się na wydarzenia.  

Harmonogram wydarzeń „Razem we Wrocławiu” na czerwiec:

5.06, 11.00-13.00 – Warsztat artystyczny “Malowanie wachlarza”

Czym będziemy się zajmować?

Malowanie wachlarzy to wyrafinowana, delikatna sztuka, skrywająca tradycje i tajemnice kultury Wschodu. Własnoręcznie malowany wachlarz może być zarówno piękną ozdobą twojego wnętrza, jak i oryginalnym dodatkiem, który posłuży Ci jako ochrona przed letnim upałem. Taki detal w twojej stylizacji z pewnością będzie przyciągać uwagę innych, ponieważ nie traci na aktualności na przestrzeni wieków.

Na początku warsztatu opowiemy wam o historii pochodzenia i rodzajach wachlarzy oraz wspólnie zanurzymy się w klimat Japonii. A z pomocą naszej mistrzyni, Anny Kharytonovej, każdy z uczestników będzie mógł stworzyć własnego niepowtarzalnego wachlarza z ręcznie malowanym wzorem. Tworząc wachlarz własnymi rękami, mistrz wkłada w to całą swoją duszę – więc nie może być dwóch takich samych rysunków!

Wykonane prace pozostają własnością uczestników. Podczas warsztatów zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i narzędzia.

Jak zostać uczestnikiem?

Obowiązuje poprzednia rejestracja pod linkiem:  https://forms.gle/AKw5M3zCxEXx5SV7A.

UWAGA! Warsztat odbędzie się NA ŻYWO w CUKRze, ul. Ruska 46A/201 (2 piętro, nr 4 na domofonie). Zajęcie będzie prowadzone w języku ukraińskim z możliwością tłumaczenia na język polski.

Serdecznie zapraszamy do zapisów, ilość miejsc ograniczona!

 

Ważne szczegóły:

  • Wszystkie wydarzenia z cyklu “Razem we Wrocławiu” są darmowe!
  • Na wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez dołączone linki. Osoby niezarejestrowane nie mogą wziąć udziału w wydarzeniach!

W razie pytań dotyczących wydarzeń, zapraszamy do kontaktu poprzez nasze media społecznościowe

 

Bądź w kontakcie z Fundacją Ukraina!

Obserwujcie nas, aby być na bieżąco ze wszystkimi projektami i wydarzeniami Fundacji Ukraina!

Facebook: https://www.facebook.com/CUKR.Wroclaw/ oraz https://www.facebook.com/fundacja.ukraina/.

Instagram: https://www.instagram.com/cukr.wroclaw/.

———

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Razem we Wrocławiu”, który współfinansowany jest ze środków Gminy Wrocław  www.wroclaw.pl.