Praktyki zawodowe__

Czym jest praktyka zawodowa?

Praktyka zawodowa to okres praktycznego pobierania nauki i zdobywania doświadczenia w określonym zawodzie.

Ma ona na celu pokazać studentom i uczniom, jak wygląda praca w danym zawodzie w organizacji lub firmie, zapoznać ich z obowiązkami i umożliwić zdobycie doświadczenia w określonej branży. W Fundacji Ukraina można odbyć nieodpłatne praktyki w działach administracji, zarządzania projektami, promocji, oraz z zakresu prawa, edukacji oraz integracji.

Dlaczego warto wybrać Fundację Ukraina jako miejsce odbywania praktyki?

Praktyki w Fundacji Ukraina dają wiele korzyści oraz otwierają nowe możliwości. Każdy, kto dołącza do naszej ekipy, oprócz towarzyskiej atmosfery może się pochwalić:

• doświadczeniem pracy w organizacji pozarządowej i udziałem w realizacji wartościowych inicjatyw społecznych;
  • umową o praktykach i referencjami do CV;
  • darmowym udziałem we wszystkich naszych wydarzeniach i projektach;
  • ciągłym samorozwojem i możliwością zrealizowania własnych pomysłów;
  • współpracą ze zgraną ekipą, ekspertami swojej dziedziny;
  • zdobyciem nowych umiejętności i kompetencji.

Chcesz zostać naszym praktykantem?

Wystarczy, że wyślesz CV na adres mailowy

rekrutacja@fundacjaukraina.eu

a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą!

Uwaga, w mailu prosimy zaznaczyć preferowany kierunek działalności w ramach praktyk, uczelnie lub szkołę, rok studiów, wymiar i okres praktyk, oraz co Cię motywuje do odbycia praktyk w Fundacji Ukraina.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami!