Cykl szkoleń podnoszących kompetencje międzykulturowe__

Cykl szkoleń podnoszących kompetencje międzykulturowe

Cykl szkoleń podnoszących kompetencje międzykulturowe

Kluczowe umiejętności dla decydujących ludzi

W ramach projektu “Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” Fundacja Ukraina prowadzi bezpłatne szkolenia dla pracowników urzędów, służb mundurowych oraz NGO z całego Dolnego Śląsku. Mamy na celu ponieść kompetencję i ulepszyć umiejętności ludzi którzy najczęściej spotykają się z cudzoziemcem i od których często zależy bezpieczeństwo i jakość życia migranta.

Cykl szkoleń podnoszących kompetencje międzykulturowe

Zrealizowaliśmy już 6 szkoleń, w których wzięli udział przedstawiciele takich urzędów jak Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu, Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz Straży Miejskiej. Spotkania owe cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż po każdej kolejnej edycji, do nas zgłasza się coraz więcej pracowników instytucji miejskich dla wzięcia udziału.

Tematy poprzednich szkoleń

  • Jak pracować z klientem cudzoziemskim: potrzeby, bariery, oczekiwania
  • Legalne zatrudnienie cudzoziemca
  • Obsługa klienta cudzoziemskiego

Jak odbywają się szkolenia

Podczas szkolenia każdy uczestnik nie tylko otrzymuje nową wiedzę, ale też ma możliwość wypowiedzieć się na temat i podzielić się własnym doświadczeniem. W szkoleniach biorą udział 6-8 osób, co sprzyja odpowiednio skupić się na temacie oraz podwyższa skuteczność i poziom integracji uczestników. 

“Nasze działania są skierowane do pracowników urzędów, służb mundurowych, NGO, kadry pedagogicznej, biznesu. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby każde szkolenie, spotkanie czy konsultacja odbyły się na najwyższym poziomie”

zapewnia organizatorka szkoleń Tetiana. 

Najbliższe szkolenie

1. 27.02.2020 (Wrocław) – Komunikacja Międzykulturowa (deadline zgłoszenia 20.02)
2. 9.03.2020 (Wrocław) – Komunikacja Międzykulturowa (deadline zgłoszenia 25.02)
3. 12.03 (Świdnica) – Komunikacja Międzykulturowa (deadline zgłoszenia 2.03)
4. 16.04 (Oleśnica) – Komunikacja Międzykulturowa (deadline zgłoszenia 6.02)

W celu wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (link https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrpWaXTcAaElfcMWoYCxotc-oZeyWMudoyKhep6qZ2haUtIQ/viewform), który należy wypełnić zgodnie z deadlinem konkretnego szkolenia. Liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Masz pytanie? Napisz do nas!

"*" oznacza pola wymagane

Maks. rozmiar pliku: 50 MB.
– Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r, o ochronie danych osobowych.*
– Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r, o świadczeniu usług drogą elektroniczną.(Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)
ue

Projekt „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowany jest z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państw.