Blog

Let’s Mów – rekrutacja na kurs języka polskiego dla cudzoziemców__

Udoskonalić swój polski w 128 godzin? Z kursem „Let’s mów” w ramach projektu reSTART to się na pewno uda! Fundacja Ukraina wznawia rekrutację uczestników na pierwszy w 2021 dofinansowany kurs języka polskiego, który rozpocznie się już w maju. Jak wziąć udział w rekrutacji? Dowiecie się w artykule.  

Zaczynamy rekrutację! 

22 marca w ramach projektu reSTART rozpoczęła się rekrutacja na kurs języka polskiego „Let’s mów” dla obywateli państw trzecich. Potrwa ona do 22 kwietnia, więc warto się pospieszyć! O szczegółach kursu, rekrutacji i jak wziąć w niej udział czytajcie poniżej. 

Czym jest kurs „Let’s mów”?

Kurs składa się ze 128 godzin akademickich nauki języka polskiego z profesjonalnymi wykładowcami w 15 osobowych grupach. Rekrutacja odbywa się do dwóch grup na różnych poziomach, w zależności od poziomu posługiwania się językiem polskim przyszłych uczestników kursu. Dostępne poziomy to: A1/A2 i B1/B2. Zajęcia odbywają się 2-3 razy w tygodniu za ustalonym razem z uczestnikami planem. Planowaną formą zajęć są stacjonarne spotkania w CUKR-ze przy ul. Ruskiej 46A/201, aczkolwiek z powodu ograniczeń epidemiologicznych zajęcia mogą być przeniesione i  prowadzone w trybie zdalnym.

Co z certyfikatem?

Uczestnicy kursu będą mieli możliwość otrzymania wewnętrznego certyfikatu, który będzie potwierdzał ukończenie kursu, natomiast od tego roku nie będą Państwo dostawać kompensacji za zdanie egzaminu Państwowego z języka polskiego.

Wartość kursu i szczegóły rekrutacji

Rekrutacja trwa od 22 marca do 22 kwietnia, a w celu zarejestrowania się wystarczy wypełnić ankietę, wchodząc w link : https://tiny.pl/rkg7z, a po wypełnieniu ankiety online przyjść do biura CUKR-u w dowolną środę od 24.03 do 22.04 w godzinach 16:30-18:00 w celu potwierdzenia zaznaczonych w ankiecie dokumentów i podpisania oświadczenia dotyczącego udziału w rekrutacji.

Cena pełnego kursu wynosi 384 zł – czyli tylko 3 zł na godzinę!

Wszystkie pytania o kursach bądź rekrutacji prosimy kierować na maila:

letsmow@fotlsuj.cluster031.hosting.ovh.net

Mamy nadzieję, że będziemy mieli możliwość zobaczenia państwa podczas zajęć w ramach naszego kursu. Serdecznie zachęcamy do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona! 

Bądź w kontakcie z Fundacją Ukraina!

Obserwujcie nas na stronach społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi projektami i wydarzeniami Fundacji Ukraina! 

Facebook: https://www.facebook.com/CUKR.Wroclaw/ i https://www.facebook.com/fundacja.ukraina/

Instagram: https://www.instagram.com/cukr.wroclaw/.     

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCS9Afcq5gYybQwMTOvfeGXg.  

restart