Blog

Nowość w ofercie językowej od Fundacji Ukraina: German Speaking Club i nauka języka francuskiego online!__

Przedstawiamy zestawienie wszystkich wydarzeń poświęconych nauce języków od Fundacji Ukraina. Nasza stała oferta wzbogaciła się o nowe spotkania edukacyjno-integracyjne. Zapraszamy zarejestrować się na darmowe online zajęcia języka francuskiego i spotkania German Speaking Club’u. 

W maju w ramach projektu “Program integracyjny Ruska 46A” w ofercie językowej Fundacji Ukraina pojawiły się nowe wydarzenia: lekcje języka francuskiego i German Speaking Club w trybie online. Projekt ma na celu zintegrować nowych mieszkańców Dolnego Śląska za pomocą i wspólnej edukacji i komunikacji międzykulturowej. 

Spotkania odbywają się raz w tygodniu w trybie online na platformie Zoom. Dołączyć do tych wydarzeń może każdy chętny, projekt jest skierowany zarówno do migrantów z całego świata, jak i obywateli Polski jako społeczeństwa przyjmującego. 

Oprócz tego, dwa razy w tygodniu w ramach stałej oferty projektu reSTART, Fundacja Ukraina razem z moderatorami klubów językowych prowadzi spotkania Polish Speaking Club’u i English Speaking Club’u. Poniżej znajdziecie zestawienie wszystkich darmowych wydarzeń poświęconych nauce języków w ramach projektów Fundacji Ukraina.

German Speaking Club 

Online spotkania German Speaking Club odbywają się w każdą środę o 19:00 na platformie Zoom. Wydarzenie organizowane dla wszystkich zainteresowanych nauką lub doskonaleniem języka niemieckiego, bez względu na poziom znajomości  języka, narodowość lub wiek! 

W trakcie spotkań uczestnicy mogą zarówno nauczyć się niemieckiego od podstaw tak i nauczyć się nowego słownictwa, poćwiczyć komunikację w języku niemieckim i odświeżyć już zdobyte umiejętności językowe. Zapraszamy dołączyć do wydarzenia aby poznać nowych ludzi, podzielić się swoim doświadczeniem w naucę języków i spędzić wieczór w przyjaznym międzykulturowym środowisku!

Link do rejestracji na spotkania: https://zoom.us/meeting/register/tJUuc-2uqTMuHdQ_8jga_58_mq2UbUCnrzf2.

Nauka języka francuskiego 

Online zajęcia w ramach kursu języka francuskiego odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 14:00. Celem spotkań jest nauka języka od podstaw i rozwijania umiejętności konwersacyjnych. Czekamy na wszystkich chętnych do nauki języka francuskiego, niezależnie od dotychczasowej wiedzy języka! Gwarantujemy przyjazny międzykulturowy klimat!

Zarejestrować się na darmowe spotkanie można pod linkiem: https://zoom.us/meeting/register/tJMsce-qrzMtHNZnp0–JkBGce_GH7f4CHmo

Polish Speaking Club

Spotkania klubu języka polskiego we Wrocławiu odbywają się w każdy wtorek i piątek o 19:00 w CUKR – Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju przy ul. Ruskiej 46a/201 we Wrocławiu. Podczas kwarantanny spotkania odbywają się w trybie zdalnym za pomocą platformy Zoom. Udział jest bezpłatny. Spotkania mają charakter edukacyjno-integracyjny. Głównym celem wydarzenia jest praktyka języka polskiego w mowie. W trakcie rozmów omawiamy ciekawe, zróżnicowane tematy, pamiętając o dobrym humorze, wzajemnym szacunku i pozytywnym nastawieniu. Czekamy na wszystkich chętnych do podniesienia swojej kompetencji językowej bezwzględnie na poziom znajomości polskiego.

Aktualne tematy wydarzeń zawsze można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/pg/polish.speaking.club, a zarejestrować się na spotkanie można pod linkiem https://zoom.us/meeting/register/v5YodeCppz0rKCSWisS3RS0G6ScXpXx7jg.

English Speaking Club 

Z kolej spotkania English Speaking Club odbywają się w poniedziałki i czwartki o godzinie 19:00. Podczas zwykłego trybu pracy CUKR – Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju spotkania odbywają się przy ul. Ruskiej 46a/201 we Wrocławiu. W czasie kwarantanny spotkania zostały przeniesione na platformę Zoom i odbywają się w trybie online. Udział jest bezpłatny. Wydarzenia również mają charakter edukacyjno-integracyjny, a głównym celem jest praktyczna nauka języka angielskiego w sytuacjach konwersacyjnych. Zapraszamy wszystkich chętnych podnieść swoje kompetencje językowe niezależnie od poziomu znajomości języka, wieku oraz narodowości.

Aktualne tematy wydarzeń oraz linki do rejestracji na spotkania można znaleźć na stronie 

https://www.facebook.com/argybargy.club/.

Serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich wydarzeniach od Fundacji Ukraina. Przypominamy, że ilość miejsc na spotkaniach klubów językowych jest ograniczona, więc polecamy dokonać rejestrację przed rozpoczęciem spotkania. 

Bądź w kontakcie z Fundacją Ukraina! 

 

Obserwujcie nas na stronach społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi projektami i wydarzeniami Fundacji Ukraina! 

Facebook: https://www.facebook.com/CUKR.Wroclaw/ i https://www.facebook.com/fundacja.ukraina/.

Instagram: https://www.instagram.com/cukr.wroclaw/ 

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCS9Afcq5gYybQwMTOvfeGXg

Spotkania German Speaking Club i nauka języka francuskiego odbywają się w ramach projektu “Program integracyjny Ruska 46A”, który współfinansowany jest przez Gminę Wrocław.

Spotkania klubów “Polish Speaking Club” i  “English Speaking Club” odbywają się w ramach projektu „reSTART” współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

restart

Bezpieczna przystań