Nowy grafik konsultacji specjalistów w CUKR-ze__

InfoCUKR – to unikatowy punkt informacyjny dla cudzoziemców, który oferuje darmowe doradztwo informacyjne i konsultacje specjalistów. Bogata oferta zawiera doradztwo prawne i  zawodowe, konsultacje z psychologiem i doradcą podatkowym. Wspieramy wszystkich migrantów w czterech językach: polski, ukraiński, rosyjski i angielski.

Czekamy na was w samym sercu Wrocławia!

Fundacja Ukraina stara się dbać o to, żeby każdy cudzoziemiec miał zaufane miejsce, gdzie zawsze znajdzie pomoc i doradztwo w sprawach codziennych wyzwań migrantów. To właśnie w tym celu w 2016 roku powstało jedno z największych naszych działań – InfoCUKR, gdzie oferujemy wsparcie informacyjne dla migrantów z Dolnego Śląska,które jest współfinansowane  z FAMI oraz budżetu Państwa. W infopunkcie udzielamy konsultacji tematyczne w czterech obszarach doradztwa: prawne, zawodowe, podatkowe, a od niedawna, w ramach projektu reStart, oferta wzbogaciła się o konsultacje z psychologiem.

Indywidualne darmowe konsultacje!

W ramach doradztwa prawnego oferujemy darmowe konsultacje z pytań prawa pracy, cywilnego i administracyjnego prawa oraz prawa rodzinnego. Spotkania z prawnikiem odbywają się w każdy wtorek od 11:00 do 14:00 oraz w środy w godzinach 15:00-20:00.

Nasz doradca zawodowy prowadzi darmowe konsultacje na temat sposobów poszukiwania zatrudnienia, udziela chętnym profesjonalne porady dotyczące  rozmowy kwalifikacyjnej oraz dokonuje korekty CV i listu motywacyjnego. Konsultacje zawodowe odbywają się w piątki od 16:00 do 19:00.

W kwestiach związanych z psychologicznym wsparciem w adaptacji i integracji ze społeczeństwem przyjmującym zapraszamy do psycholożki, która chętnie pomoże na nowo spojrzeć na ważne kwestie, określić swoje cele i strategie ich osiągnięcia, znaleźć sposoby zaaklimatyzowania się w nowej sytuacji i zrozumieć, jak pełniej wspierać rozwój dziecka. Spotkać się z psychologiem można w poniedziałki  w godzinach 15:00-20:00.

W sprawie pomocy z wypełnieniem rocznego zeznania podatkowego zapraszamy do zapisów na konsultacje z doradcą podatkowym. Spotkania będą odbywały się w każdą środę do końca kwietnia w godzinach 16:00 -19:00.

Rezerwacja wizyty przez messenger!

Wszystkie konsultacje są indywidualne, trwają od 10 do 40 minut w zależności od charakteru problemu i są absolutnie darmowe! W celu potwierdzenia terminów oraz dostępności czasowej specjalisty prosimy o uprzednie zarezerwowanie wizyty. Dokonać rezerwacji można na trzy sposoby. Najprostszy z nich to napisać na stronę Fundacji Ukraina albo CUKRu na Messenger https://www.facebook.com/CUKR.Wroclaw/ z prośbą o rezerwację wizyty. Jeżeli jednak jesteście zwolennikami starej szkoły, to zawsze można zadzwonić pod numer 571 330 203 w godzinach pracy Infopunktu (pn, śr, pt 14:00-20:00, wt i czw 10:00-14:00) alboskontaktować się przez maila: infoCUKR@fotlsuj.cluster031.hosting.ovh.net.

Konsultacje informacyjne dostępne 5 dni w tygodniu!

W ogólnych sprawach dotyczących integracji, adaptacji, życia i pracy w  Polsce zapraszamy także do Infopunktu, który pracuje pięć dni w tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 14:00-20:00, a także we wtorek i czwartek od 10:00 do 14:00. CUKR oferuje wsparcie dla wszystkich migrantów w czterech językach: polski, ukraiński, rosyjski i angielski. Serdecznie zapraszamy na konsultacje w samym sercu Wrocławia – ulica Ruska 46A/201.

Projekt „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowany jest z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

restart

Bezpieczna przystań