Blog

Zmiana czasu darmowych treningów z Jogi Ashtanga w CUKRze__

Już ponad rok nasz Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju CUKR co weekend gości migrantów Wrocławia na darmowych zajęciach z Jogi Ashtanga. Od czerwca zmieniamy harmonogram zajęć, sprawdzajcie nowy termin w artykule. 

Ashtanga jest jedną z najskuteczniejszych i najsilniejszych praktyk hatha jogi obecnie znanych, której działanie zostało przetestowane przez lata jej istnienia. Ten rodzaj aktywności fizycznej pomaga zwiększyć napięcie mięśni, pozbyć się dodatkowych kalorii oraz stresu. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich spróbować ten rodzaj treningu bez względu na narodowość, wiek, kondycję fizyczną bądź doświadczenie w Jodzę. Nie mamy żadnych ograniczeń dla uczestników, liczy się tylko chęć udziału. 

Aktualny harmonogram treningów

Uwaga! Zmienia się czas treningów z Ashtanga Jogi, które odbywają się w ramach projektu „Program integracyjny Ruska 46A”, współfinansowanego przez Gminę Wrocław – od teraz czekamy na was w każdą niedzielę o 9:00.

Przypominamy, że zajęcia są całkowicie bezpłatne dla każdego uczestnika i odbywają się STACJONARNIE w naszym CUKRze przy ul.Ruskiej 46A/201!

Czas trwania treningu:1,5 godziny – 2 godziny.

Udział w zajęciach nie wymaga poprzedniej rejestracji, natomiast uczestnicy muszą posiadać własny mat do jogi oraz strój sportowy.

Serdecznie zapraszamy na treningi, jest to świetna okazja do integracji, redukcji stresu oraz poznania nowych znajomych! Wszystko co musisz zrobić to przyjść na szas do CUKRu!

Bądź w kontakcie z Fundacją Ukraina!

Obserwujcie nas, aby być na bieżąco ze wszystkimi projektami i wydarzeniami Fundacji Ukraina! 

Facebook: https://www.facebook.com/CUKR.Wroclaw/ i https://www.facebook.com/fundacja.ukraina/.

Instagram: https://www.instagram.com/cukr.wroclaw/.    

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCS9Afcq5gYybQwMTOvfeGXg

Nowe logo Ruska