Let’s mów po polsku z Fundacją Ukraina

 

“Let`s mów” – to cykl kursów języka polskiego organizowane przez Fundację Ukraina dla obywateli krajów spoza UE. Kurs trwa średnio 3-4 miesiące. Uczestnicy spotykają się w jednej z dwóch 15-osobowych grup. Każdej osobie zapewniamy niezbędne materiały do nauki – materiały biurowe, podręcznik oraz autorskie zadania od nauczycieli. Grafik zajęć jest planowany indywidualnie przed każdym cyklem kursu w oparciu o zgłoszone w ankietach preferowane dni i godziny na tyle na ile jest to możliwe.

UWAGA! W przypadku, gdy ograniczenia dotyczące wydarzeń z udziałem więcej niż 5 osób nie zostaną zniesione, kurs będzie prowadzony online.

6 cykli

128 godz. nauki

ok. 15 os, w grupie

3 zł/godz.

Poczęstunek

Certyfikat wewnętrzny

Dzięki dofinansowaniu cena zajęć jest bardzo niska - za cały 128-godzinny kurs opłata wynosi 384 zł. Jedna godzina lekcyjna kosztuje tylko 3 zł

Kryteria rekrutacji

 

  • Przynależność do grupy docelowej (obywateli krajów spoza UE, które legalnie przebywają na terytorium Polski)

 

  • Termin złożenia online zgłoszenia do udziału w rekrutacji do kursu (w celu dokończenia rejestracji należy udać się do CUKR-u przy ul. Ruskiej 46A/201 i złożyć własnoręczne oświadczenie w godzinach rejestracji uczestników

 

  • Dodatkowe kryterium: przynależność do grup wymagających szczególnego traktowania (np. ofiara tortur lub gwałtów lub innych poważnych form przemocy psychologicznej, fizycznej lub seksualnej lub nadużyć w tym zakresie, osoba potrzebująca natychmiastowej opieki i niezbędnego leczenia chorób, rodzic samotnie wychowujący małoletnie dzieci)

 

 

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa

Kontakt

E-mail

Wszystkie pytania oraz uwagi prosimy kierować tu

Więcej języka polskiego?

Przyjdź na nasze bezpłatny klub dyskusyjny języka polskiego

Rekrutacja na 6 cykl kursu została zamknięta

Godziny rejestracji uczestników będą zaktualizowane wraz z otwarciem rekrutacji na kolejny kurs.


This site is registered on wpml.org as a development site.