Let’s mów po polsku z Fundacją Ukraina

“Let`s mów” – to kursy języka polskiego organizowane przez Fundację Ukraina dla obywateli krajów trzecich. W okresie lipiec 2018 – kwiecień 2021 zaplanowano aż 10 cykli zajęć. Kurs trwa średnio 3-4 miesiące. Uczestnicy spotykają się w jednej z dwóch 15-osobowych grup. Każdej osobie zapewniamy  niezbędne materiały do nauki –  materiały biurowe, podręcznik oraz autorskie zadania od nauczycieli. Grafik zajęć jest planowany indywidualnie dla każdej grupy w oparciu o zgłoszone w ankietach preferowane dni i godziny.

To Ty decydujesz, kiedy odbędą się zajęcia!

Egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego dla najlepszych uczniów za darmo

Każdy cyklu zajęć “Let`s mów” kończy się egzaminem z języka polskiego, który ma na celu zweryfikować nabyte przez uczniów kompetencje językowe. Po otrzymaniu wyników wszyscy otrzymują wewnętrzny certyfikat potwierdzający zakończenie kursu.

Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrodę! Połowa uczestników będzie miała możliwość przystąpienia do państwowego egzaminu z języka polskiego jako obcego. Wszyscy dostaną certyfikat, zatwierdzony przez Państwowa Komisja Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego absolutnie za darmo! Szczęśliwcy zostaną wyłonieni na podstawie wyników egzaminu wewnętrznego oraz frekwencji na zajęciach. 

Możliwość otrzymania certyfikatu z języka polskiego jako obcego, poziomy od A1 do C2, elastyczny grafik zajęć, interaktywne zajęcia prowadzone przez doświadczonych nauczycieli oraz zadowoleni uczniowie – tak pokrótce można opisać kursy języka polskiego dla cudzoziemców “Let`s mów”

Regulamin i kryteria selekcji kandydatów

 

10 cykli

128 godz. nauki

ok. 15 os, w grupie

3 zł/godz.

Poczęstunek

Certyfikat

Dzięki dofinansowaniu cena zajęć jest bardzo niska - za cały 128-godzinny kurs opłata wynosi 384 zł. Jedna godzina lekcyjna kosztuje tylko 3 zł

Poznaj wykładowców

Kontakt

E-mail

Wszystkie pytania oraz uwagi prosimy kierować tu

Więcej języka polskiego?

Przyjdź na nasze bezpłatny klub dyskusyjny języka polskiego

Środa i piątek, 16:00-18:00

Aktualne godziny rejestracji uczestników kursu języka polskiego Let's mów

Fundacja Ukraina
ul. Ruska 46A/201
50-079 Wrocław

tel. +48 571 330 203
e-mail: biuro@fundacjaukraina.eu