Let’s mów po polsku z Fundacją Ukraina

“Let`s mów” – to kursy języka polskiego organizowane przez Fundację Ukraina dla obywateli krajów trzecich. W okresie lipiec 2018 – kwiecień 2021 zaplanowano aż 10 cykli zajęć. Kurs trwa średnio 3-4 miesiące. Uczestnicy spotykają się w jednej z dwóch 15-osobowych grup. Każdej osobie zapewniamy  niezbędne materiały do nauki –  materiały biurowe, podręcznik oraz autorskie zadania od nauczycieli.

Grafik zajęć jest planowany indywidualnie dla każdej grupy w oparciu o zgłoszone w ankietach preferowane dni i godziny. To Ty decydujesz, kiedy odbędą się zajęcia!

Egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego dla najlepszych uczniów za darmo

Każdy cyklu zajęć “Let`s mów” kończy się egzaminem z języka polskiego, który ma na celu zweryfikować nabyte przez uczniów kompetencje językowe. Po otrzymaniu wyników wszyscy otrzymują wewnętrzny certyfikat potwierdzający zakończenie kursu.

Dla najlepszych kursantów przygotowaliśmy małą niespodziankę. Połowa uczestników będzie miała możliwość przystąpienia do państwowego egzaminu z języka polskiego jako obcego. Wszyscy dostaną certyfikat, zatwierdzony przez Państwowa Komisja Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego absolutnie ZA DARMO! Szczęśliwcy zostaną wyłonieni na podstawie wyników egzaminu wewnętrznego oraz frekwencji na zajęciach.

Możliwość otrzymania certyfikatu z języka polskiego jako obcego, poziomy od A1 do C2, elastyczny grafik zajęć, interaktywne zajęcia prowadzone przez doświadczonych nauczycieli oraz zadowoleni uczniowie – tak pokrótce można opisać kursy języka polskiego dla cudzoziemców “Let`s mów”.

Dzięki dofinansowaniu cena zajęć jest bardzo niska – za cały 128-godzinny kurs opłata wynosi 384 zł. Jedna godzina lekcyjna kosztuje tylko 3 zł!

Kto może zostać uczestnikiem “Let`s mów”?

Obywatel kraju trzeciego (spoza UE), który jest w posiadaniu jednego z wymienionych poniżej dokumentów:

• paszport zagraniczny z ważną wizą;
  • kartę pobytu (stałego albo czasowego);
  • kartę rezydenta długoterminowego UE;
  • paszport biometryczny;
  • odcisk stempla Wojewody w dokumencie podróży, potwierdzający złożenie dokumentów na otrzymanie karty pobytu.

Jak dołączyć? Oto kilka prostych kroków:

1. Sprawdź reguły uczestnictwa w kursach (znajdziesz je wyżej).
  2. Wypełnij tę ankietę: https://goo.gl/forms/7zHW13VbSx7PGrr43.
  3. Weź ze sobą paszport zagraniczny oraz dokument, potwierdzający Twoje legalne przebywanie na terytorium Polski.
  4. Przyjdź do naszego biura CUKR (ul. Ruska 46A/201) w godzinach rejestracji uczestników*.
  5. Napisz test językowy, aby ocenić swój poziom polskiego.
  6. Po zakończeniu rejestracji przeglądaj swoją pocztę. Decyzja o przyjęciu na kurs zostanie dostarczona na Twoją skrzynkę mailową

Uwaga! Jeśli nie zakwalifikowałeś się na najbliższy kurs – nic straconego. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w kolejnych cyklach“Let`s mów”. Wystarczy, że przyjdziesz do naszego biura i zaktualizujesz swoje dane.

letsmow@fundacjaukraina.eu

*sprawdź aktualne godziny rejestracji uczestników na naszym fanpage`u w harmonogramie tygodnia (link на ЦУКР)

10 cykli
1 kurs= 384 zł

128 godz. nauki

30 uczestników

3 zł/godz.

Poczęstunek

Poznaj wykładowców

Pedagodzy z ponad 10-letnim doświadczeniem nauczania języka polskiego, pasjonaci swojej profesji – Marta Gołębiowska i Marcin Jura są nauczycielami w “Let`s mów” od pierwszego kursu w 2013. Dzięki codziennej pracy Marty i Marcina uczniowie łatwo wchodzą w świat języka polskiego i kultury, szybko zapamiętują materiał i z każdą lekcją mówią coraz lepiej!

Wszystkie pytania oraz uwagi prosimy kierować tu

Grupa "Let's Mów" na Facebook

Znajdziesz tu najnowsze informację o kursach

Więcej języka polskiego?