Blog

Bezpłatne zajęcia z Jogi Ashtanga dla mieszkańców Wrocławia__

W każdą sobotę Fundacja Ukraina zaprasza wrocławian do ucieczki od zgiełku miasta, resetowania ich umysłu świadomości i rozwoju wytrzymałości na zajęciach z Jogi Ashtanga. Przeczytaj, jak można dołączyć do grona miłośników starożytnych indyjskich praktyk.

Wrocław powoli wraca do normy po kwarantannie z powodu epidemii koronawirusa. Pracownicy biurowi znów rano się spieszą na kubek ulubionej kawy, a studenci przygotowują się do egzaminów. Zgiełk miasta znów jest z nami, a wraz z nim codzienny stres wraca do naszego życia. Zajęcia z jogi Ashtanga pomagają radzić sobie z tę główną chorobą XXI wieku – jest to specjalna praktyka, która pochodzi od hatha jogi. Jeśli w jodze klasycznej pierwszeństwo mają ćwiczenia oddechowe, rozwój elastyczności i relaksu, to joga Ashtanga wzbudza siłę umysłu i ciała.

Darmowe zajęcia z Jogi Ashtanga

Fundacja Ukraina zaprasza mieszkańców Wrocławia do udziału w bezpłatnych treningach z jogi Ashtanga, które odbywają się w ramach projektu – „Program integracyjny Ruska 46A”. Projekt jest realizowany we współpracy z gminą Wrocław. Ma on na celu zintegrować nowych mieszkańców Wrocławia poprzez szeroką gamę wydarzeń z elementami wspólnej rozrywki, edukacji i komunikacji międzykulturowej.

Projekt skierowany jest zarówno do migrantów z całego świata, jak i obywateli Polski, mieszkających we Wrocławiu jako społeczeństwa przyjmującego. Udział w projekcie nie wymaga wstępnej rejestracji, wszystkie działania prowadzone w jego ramach są bezpłatne. Więcej informacji na temat wszystkich inicjatyw projektowych można znaleźć w artykule Program integracyjny dla każdego – Ruska 46A.

Zarejestruj się w Zoom i dołączaj do transmisji na żywo

Trening z jogi Ashtanga odbywa się w każdą sobotę o godzinie 11:00 na platformie Zoom.

Link do transmisji można znaleźć w opisie wydarzenia na stronie naszego Ukraińskie Centrum Kultury i Rozwoju CUKR, który działa pod egidą Fundacji Ukraina: https://www.facebook.com/events/1044474389272309/.

Aby dołączyć do transmisji, należy kliknąć w link rejestracyjny 5 minut przed rozpoczęciem wydarzenia. Należy również poprzednio zainstalować aplikację Zoom na smartfonie lub komputerze. Link do pobrania pojawi się po kliknięciu linku do rejestracji na wydarzenie: https://zoom.us/meeting/register/tJAofuGtrDwiHN2gGhkUv1XIewj8u8TtБZYnB.

 

Zajęcia dla początkujących i doświadczonych miłośników jogi

Do treningu w domu potrzebujesz tylko stroju sportowego, maty sportowej i dobrego nastroju. Zajęcia skierowane zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej doświadczonych miłośników jogi. Kompleks ćwiczeń jogi Ashtanga można wykonywać na różnych poziomach trudności.

Serdecznie zapraszamy dołączyć do naszych zajęć online i obiecujemy ładunek duchowego spokoju, koncentracji i zdobycie wewnętrznej siły. Nie wierzysz, że to wszystko jest możliwe po treningu z jogi? W takim razie zdecydowanie powinieneś dołączyć i przekonać się sam!

A dla tych, którzy z jakiegokolwiek powodu nie będą mogli tego zrobić w najbliższą sobotę, przygotowaliśmy nagranie jednego z treningów na naszym kanale You Tube!

Bądź w kontakcie z Fundacją Ukraina! 

Obserwujcie nas na stronach społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi projektami i wydarzeniami Fundacji Ukraina! 

Facebook: https://www.facebook.com/CUKR.Wroclaw/ i https://www.facebook.com/fundacja.ukraina/.

Instagram: https://www.instagram.com/cukr.wroclaw/ 

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCS9Afcq5gYybQwMTOvfeGXg

Projekt “Program integracyjny Ruska 46A” współfinansowany jest przez Gminę Wrocław.