Cele projektu

Zaangażowanie obywateli Polski i mieszkańców Wrocławia do współpracy z migrantami przy okazji takich inicjatyw, jak szkolenia digital storytelling, taneczne warsztaty i flashmoby.

Wspieranie ich w wyrażaniu siebie, mówieniu o swoich potrzebach i identyfikowaniu konkretnych problemów.

Opracowywanie wspólnych, wykonalnych i trwałych rozwiązań społecznych dla tych problemów.

Wzmacnianie więzi i wzajemnych relacje między migrantami i ogółem społeczeństwa.

Wszystkie zajęcia warsztatowe odbywają się w języku angielskim.

Warsztat “Video tips&tricks”

To nie tylko nauka – warsztaty będą również świetną zabawą!
Poznamy różne wskazówki, sztuczki w procesie tworzenia tworzenie filmów. I wypróbujemy je! Podczas warsztatów poruszymy następujące wątki:
– jak robić profesjonalne filmy bez profesjonalnego sprzętu
– jak nagrać wywiad (dla blogu)
– jak zachowywać się przed kamerą

Podczas ćwiczeń przeprowadzimy wywiady z uczestnikami na temat migracji.
Projekt ma na celu zebranie opinii migrantów na temat Wrocławia i Polski oraz wyzwań integracyjnych.
Uwaga! Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim!
GDZIE: ulica Ruska 46A / 201 (aby wejść, naciśnij 3 lub 4 na domofonie)
KIEDY: 25.01 o godzinie 12:00

Nasi sponsorzy

logo Get involved black

Znajdź nas

Masz pytania? Napisz do nas!

Załącz plik
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r, o ochronie danych osobowych.
    (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)*
- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą
     z dnia 18 lipca 2002 r, o świadczeniu usług drogą elektroniczną.(Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)