Cele projektu

Zaangażowanie obywateli Polski i mieszkańców Wrocławia do współpracy z migrantami przy okazji takich inicjatyw, jak szkolenia digital storytelling, taneczne warsztaty i flashmoby.

Wspieranie ich w wyrażaniu siebie, mówieniu o swoich potrzebach i identyfikowaniu konkretnych problemów.

Opracowywanie wspólnych, wykonalnych i trwałych rozwiązań społecznych dla tych problemów.

Wzmacnianie więzi i wzajemnych relacje między migrantami i ogółem społeczeństwa.

Wszystkie zajęcia warsztatowe odbywają się w języku angielskim.

Wideo uczestników

Nasi sponsorzy

logo Get involved black

Znajdź nas

Masz pytania? Napisz do nas!

Załącz plik
    - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r, o ochronie danych osobowych.
        (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)*
    - Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą
         z dnia 18 lipca 2002 r, o świadczeniu usług drogą elektroniczną.(Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)