Charytatywny Turniej piłki nożnej we współpracy z Deviniti__

Termin realizacji: 01.01.2024 - 10.04.2024

Cel wydarzenia:

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej stanowi inicjatywę mającą na celu wsparcie osób dotkniętych skutkami wojny, znajdujących się w Ukrainie, przez zorganizowanie charytatywnego turnieju piłki nożnej dla firm i organizacji pozarządowych oraz akcji pakowania paczek żywnościowych w ramach projektu „Help UA Package”.

Organizacja turnieju stanowi kontynuację poprzedniej współpracy Fundacji Ukraina z firmą Deviniti — to już nasza VI wspólna inicjatywa charytatywna w trakcie realizacji projektu „Help UA Package”, który rozpoczął się w 2022 roku.

W ramach wydarzenia planowane są nie tylko emocjonujące mecze piłki nożnej, ale również atrakcje rodzinne oraz warsztaty integracyjne promujące współpracę międzykulturową. Ceremonia nagradzania zwycięzców turnieju będzie okazją do uhonorowania zaangażowania i umiejętności sportowych, a także do podsumowania wspólnych działań na rzecz wsparcia Ukrainy.

Dzięki wspólnym działaniom zamierzamy osiągnąć kilka celów jednocześnie:

Wsparcie humanitarne

W czasie trwania turnieju zostanie zebranych i przygotowanych do wysyłki szacunkowo 700 paczek żywnościowych,  a zgromadzone dzięki turnieju środki będą przeznaczone na zakup oraz transport kolejnych 1000 paczek żywnościowych dla emerytów, osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi z najbardziej poszkodowanych regionów Ukrainy. W taki sposób uda nam się dostarczyć łącznie 1700 paczek.

Promocja odpowiedzialności społecznej biznesu

Udział w turnieju piłki nożnej stanowi doskonałą okazję dla firm do zaangażowania się w promocję ruchu wolontariackiego, budowania pozytywnego wizerunku oraz integracji zespołowej. Poprzez wsparcie tej inicjatywy, firmy mogą aktywnie wspierać ideę społecznie odpowiedzialnego biznesu.

Integracja międzysektorowa

Oprócz promowania aktywności fizycznej i kultury wolontariatu, turniej również stanowi platformę do budowania relacji między przedstawicielami różnych sektorów – biznesu, organizacji pozarządowych oraz społeczności lokalnej. Poprzez wspólne działania sportowe i charytatywne, projekt stawia na integrację społeczną oraz budowanie silniejszej i bardziej zintegrowanej społeczności.

Pomagając gramy do jednej bramki!

Chcesz, aby Twoja firma wzięła udział w turnieju? Zapoznaj się z ofertą w prezentacji poniżej i wyślij zgłoszenie drogą mailową: fundraising@fundacjaukraina.eu.

W sprawie pytań oraz propozycji dotyczących wydarzenia prosimy o kontakt ze specjalistką

ds. fundraisingu Fundacji Ukraina:

Anastasiia Tur

e-mail: anastasia.tur@fundacjaukraina.eu

Śledźcie nasze media społecznościowe aby zawsze być na bieżąco z postępami w projekcie!

Facebook: https://www.facebook.com/fundacja.ukraina

Instagram: https://www.instagram.com/fundacjaukraina.eu/

Inicjatywa  jest zorganizowana dzięki wsparciu finansowym firmy Deviniti Sp. z o.o..

Deviniti